Indeling jeugd 2020-2021

Indeling jeugd 2020-2021

Hierbij de teamindeling voor de jeugd Seizoen 2020 - 2021.

 

Deze teamindeling is met grote zorg tot stand gekomen waarbij we zoveel mogelijk naar eenieders belangen hebben gekeken.

De leeftijds richtlijnen vanuit de KNVB vormen in principe de basis voor de indeling. Vervolgens hebben we hier binnen “Plezier beleven in het Voetballen” en “de jeugd daar waar mogelijk op eigen niveau laten ontwikkelen” als belangrijkste uitgangspunt gehanteerd.

 


Jeugdbestuur + Technisch Jeugd Commissie SJO Vianen Vooruit / HBV

 

Bart van Haren, Guus Hendriks, Joost Jacobs, Judith Eltink, Marcel Theunissen, Maurice Driessen, Petula Wientjes en Rick Hermanussen

 

Richtlijnen KNVB

 

Leeftijdscategorieën

 

Richtlijnen KNVB '20 - '21

Geboortejaar

KNVB

2001

Senioren

2002

O19

2003

O18

2004

O17

2005

O16

2006

O15

2007

O14

2008

O13

2009

O12

2010

O11

2011

O10

2012

O9

2013

O8

2014

O7

2015

O7

 

 

Spelvormen

 

Team

Spelvorm

Veld

JO7

4 * 4

Mini veld

JO8

6 * 6

Kwart veld

JO9

6 * 6

Kwart veld

JO10

6 * 6

Kwart veld

JO11 + MO11

8 * 8

Half veld

JO13

11 * 11

Heel veld

MO13

8 * 8 of

11 * 11 

Half veld

Heel veld

JO15 + MO15

11 * 11

Heel veld

JO17+ MO17

11 * 11

Heel veld

JO19 + MO19

11 * 11

Heel veld

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO19-1

 

 

Abe van Rijn

Berend Schaap

Camiel Jans

Chiel Lange

Jarne de Graaf

Jis

Job Wittenberg

Jurre Nauta

Kian Janssen-Groesbeek

Martijn Elfrink

Martijn Graat

Neissan Tai

Niek van Lanen

Thijs Kerstens

Tygo Francissen

 

 

Leiders:              Benno Pas, Thomas Hofmans, Jos Graat, Ivo Nuijen

Trainers:            Marcel Wagemans, Benno Pas, Ivo Nuijen, Jordi Wientjes

 

Trainingen:

  • Maandag 20:00 – 21:30 uur in Vianen
  • Donderdag 19:30 – 21:00 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 14:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO19-2

 

 

Dries Beatsen

Ivo Brands

Jan-Douwe Delicat

Jarne Jans

Jochem de Koning

Jort van Balkum

Juul Vaessen

Lars Basten

Lucas Mosselman

Melvin Coetzee

Roel Wientjes

Roelof Leij

Sten v.d. Broek

Teun v.d. Besselaar

Tijs Nuijen

 

 

Leiders:              Christian Stolz, Cor Wientjes, Petula Wientjes

Trainers:            Marcel Wagemans, Benno Pas, Ivo Nuijen, Jordi Wientjes

 

Trainingen:

  • Maandag 20:00 – 21:30 uur in Vianen
  • Donderdag 19:30 – 21:00 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 14:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO17-1

 

 

Christian Mannessen

Delano Loupatty

Nik van Daal

Jibbe van Rijn

joost hofmans

just meijer

Kane Francissen

Kevin Hendriks

Lars Kaal

Luca Wientjes

Mees Giesberts

Roy Lamers

Ryan van Elst

Sem van Benthum

Sven Laracker

thijn jans

Tom Arts

Valentijn Loeffen

Yannick van Kruijsbergen

 

 

 

Leiders:               Henry Loeffen

Trainers:            Henry Loeffen, Marcel Wagemans, Kevin Kerstens, Danny Francissen

 

Trainingen:

  • Maandag 18:15 – 19:45 uur in Vianen
  • Woensdag 19:30 – 21:00 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 13:00 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO15-1

 

 

Cas Vaessen

Chiel van Avezaath

Jesse Stoltz

Joep Hubers

Luca Veulings

Luuk Overdijk

Mike v.d. Heuvel

Niels Driessen

Niels Janssen

Giovanni van Beers

Rutger Basten

Senna van der Maas

Sieme Gerrits

Thijmen Hermanussen

 

 

Leiders:               Maurice Driessen, Jörgen Veulings, Laurens Hubers

Trainers:            Bas Thijssen, Nathan Martens, Frank van Beers, Michiel Werts

 

Trainingen:

  • Maandag 18:30 – 19:45 uur in Beers
  • Donderdag 18:15 – 19:30 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 12:00 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO13-1

 

 

Casper Basten

Gijs Schreven

Jesper Hendriks

Jimmy v.d. Bogaard

Jorrit Cornelissen

Kjeld van Roosmalen

Koen Theunissen

Lars van Keijsteren

Levy van Elst

Sem van Doorn

Stan Veulings

Teus Siroen

Thijn Keijzers

Vic Peeters

 

 

Leiders:               Martijn v.d. Bogaard, Marcel Theunissen

Trainers:            Martijn v.d. Bogaard, Marcel Theunissen, Jörgen Veulings

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:30 – 19:45 uur in Vianen
  • Donderdag 18:30 – 19:45 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 11:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO11-1

 

 

Dennis Hendrix

Djivano van Dooren

Gijs Martens

Jake Hoesen

Jelmer Janssen

Niels Toonen

Siem Keijzers

Thomas ten Klooster

Ties van Gemert

Tijn Selten

 

Leiders:               Nicolai Keijzers, Anja Martens, Dave Selten

Trainers:            Alexander Hendriks

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:15 – 19:15 uur in Beers
  • Donderdag 18:15 – 19:15 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 12:00 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO11-2

 

 

Bram van Etten

Daan van Elst

Floran Hornes

Hugo Nuijen

Jesse Claassen

Jip Bulkens

Joep Hermanussen

Jop Heijltjes

Marijn Tijssen

Max Claassen

Siem van den Heuvel

 

 

Leiders:               Roel Bulkens, Rob van Elst

Trainers:            Remy Claassen, Nathan Martens, Hulpouders

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:15 – 19:15 uur in Beers
  • Donderdag 18:15 – 19:15 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 11:45 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO9-1

 

 

Amélie Laham

Daan Claassen

Jesse Minten

Jip Waskowskij

Joël Kramp

Lynn ten Hoedt

Sam v.d. Leuvert

Siep Bulkens

 

Leiders:               Nico Minten, Robbie Martens, Barbara Geurts

Trainers:            Robbie Martens, Barbara Geurts

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:15 – 19:15 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 10:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO8-1



Aron Keijzers

Jelle Toonen

Lana van Raaij

Mats Scholten

Noud Martens

Senn Keijzer

Shane van Elst

Vinz van Duren

 

 

Leiders:               Juul Toonen, Jordi Keijzers

Trainers:            Juul Toonen, Jordi Keijzers

 

Trainingen:

  • Donderdag 18:15 – 19:15 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 09:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

SJO VianenVooruit/HBV JO7



Ferren Kramp

Javi Keijzer

Jens van Haren

Kobe Hendriks

Lenn Claassen

Roan van Haren

 

Leiders:               Gijs Nuijen, Robin Kramp

Trainers:            Robin Kramp, Auke van Haren

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:15 – 19:15 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 09:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Vianen

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV MO19-1

 

Amy Kerstens

Emma Sijakovic

Fleur Hofmans

Fleur Lange

Floor Lange

Kike Roelofs

Lara Roelofs

Maud Ermers

Maud Jans

Meike Jans

Merle Reinders

Nienke Jans

Pien Thomassen

Sam Roelofs

Sanny Willems

Sjanneke Willemse

Tessa Suppers

 

 

 

Leiders:               Erwin Ermers, Vacature

Trainers:            Erwin Ermers, Mark Roelofs

 

Trainingen:

  • Maandag 19:15 – 20:30 uur in Beers
  • Woensdag 18:15 – 19:30 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 13:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

 

SJO VianenVooruit/HBV MO15-1

 

 

 

Benthe Lange

Britt Jans

Britt v.d. Lockand

Chelsea Vogels

Evie Willems

Floortje Burgman

Ilse Roelofs

Ilvy Derks

Jade Wijnen

Laura Suppers

Maarle Bolder

Manon Willems

Mara Letemahulu

Nina Derks

Romy Veulings

Sarah Brussel



Leiders:               Hilke Wientjes, Morena Cornelissen

Trainers:            Hilke Wientjes, Morena Cornelissen, Elke Hofmans

 

Trainingen:

  • Maandag 18:15 – 19:30 uur in Beers
  • Woensdag 18:15 – 19:30 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 12:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV MO13-1

 

 

 

Bibi Jacobs

Bo Thomassen

Brechje Kersten

Caitlyn van Heesch

Evy Roelofs

Frederique Loeffen

Gwen Giesbers

Hilke Cornelissen

Jils van Gemert

Jolijn van Haren

Leiske Burgman

Lisa Scheers

Lisa v.d. Bogaard

Lize Jans

Lize van Duren

Pascalle Poels

Puck Derks

 

 

Leiders:               Kim v.d. Bogaard, Ronny Selten, Vacature

Trainers:            Brenda Broekmans, Neel Vissers, Maarten Jans, Roland v.d. Bogaard, Joost Jacobs

 

Trainingen:

  • Maandag 18:15 – 19:30 uur in Vianen
  • Woensdag 18:15 – 19:30 uur in Beers

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 11:30 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

Opmerking: MO13-1 gaat 11 tegen 11 op “heel veld” spelen.

 

SJO VianenVooruit/HBV MO13-2



Amber van Haren

Britt Claassen

Eefje Hubers

Florien van Haren

Jasmijn Bosman

Jenna v.d. Lockant

Meike Hermanussen

Melissa Arts

Sara Arends

Yara van Doorn

 

Leiders:               Gert-Jan Hermanussen, Dolf van Haren, Sander Claassen

Trainers:            Dolf van Haren, Sander Claassen, Vacature

 

Trainingen:

  • Maandag 18:30 – 19:45 uur in Beers
  • Woensdag 18:30 – 19:45 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 11:00 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

Opmerking: MO13-2 gaat 8 tegen 8 op “half veld” spelen.

 

 

 

 

 

SJO VianenVooruit/HBV MO11-1

 

Dore Hendriks

Ilse Ebben

Janne Koole

Liv Thomassen

Lize Derks

Noortje Bodden

Noortje Schreven

Pleun Siroen

Saar Overdijk

Silke Hendriks

Sofie van Duren

 

 

 

Leiders:               Bart Siroen, Twan Thomassen, Jorrit Hendriks

Trainers:            Bart Siroen, Twan Thomassen

 

Trainingen:

  • Dinsdag 18:30 – 19:45 uur in Beers
  • Donderdag 18:30 – 19:45 uur in Vianen

 

Wedstrijden:

  • Aanvangstijd thuiswedstrijden: 10:00 uur
  • Spelen de eerste seizoenshelft in: Beers

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!